א. יוניברס טרנזיט בע"מ היא חברה מורשית ומנוסה ביותר בהעברת מטענים אישיים, חפצים אישיים ותכולת בית, לפי צורכי הלקוח, מכל נקודה לכל נקודה על כדור הארץ.

על ידי בניית תכנית עבודה מפורטת, בשיתוף הלקוח כמובן, תוך כדי שיקולים של זמן ותקציב, ייבחרו הנתיב ואופן העברת המטען. בין אם הובלה מהירה דרך האוויר, בין אם הובלה דרך הים, דרך היבשה או בשילוב, כל האופציות פתוחות וקיימות בפני הלקוח. העברת המטען דרך הים, לדוגמא, דורשת זמן ממושך יותר אך עלותה נמוכה יותראנחנו כאן בכדי לייעץ ולהתאים לכם את תוכנית ההובלה המושלמת לצרכים ולתקציב שלכם.

א. יוניברס טרנזיט בע"מ מכסה בפעילותה יותר מ150 מדינות ברחבי העולם ומעניקה שירותים ופתרונות שילוח בינלאומי בשיטת door to door, הודות ליחסים המצוינים וההיכרות הרחבה עם שלל הנמלים ונמלי התעופה ובזכות צוות רחב וממוקצע של סוכנים המפוזרים ברחבי העולם ונבחרים בקפידה. כל זאת על מנת שאתם תקבלו את הפתרונות האופטימליים לצרכים שלכם בכל מדינת יעד שבה תבחרו.

שירותי השילוח הבינלאומי כוללים, בין היתר;

שילוח ימי

שילוח אווירי

שירותי יבוא יצוא

יבוא ויצוא אווירי

שירותי עמילות מכס

יבוא ויצוא ימי

שילוח מטענים קטנים

חומרי אריזה

שירותי רילוקיישן לכל יעד בעולם, לרבות ויזת עבודה, מגורים, מוסדות לימוד ועוד

שירותי שילוח בין שתי מדינות זרות (שלא דרך ישראל)

שירותי מכס בארץ ובחו״ל

שילוח חבילות בודדות לכל יעד בעולם

packaging

אריזה איכותית

אנו מתמחים בעיטוף הסחורהאריזה בתיבותשקיםחבילות – ידעטיפה בכיווץתיבות תצוגהחיטוי ועוד מגוון רחב של פתרונותכל זאת תוך שימוש בחומרי הריפוד והאריזה המתקדמים ביותרבכדי לדאוג לביטחון המטען שלכם.

customerservice

שירות יעיל

לחברה צוות מיומן של עובדים מקצועיים הזמינים לרשותכם למתן שלל השירותים המוצעים על ידנו, יחד עם מגוון מגרשים של מכולות ושטחי אחסון, מקורים ולא מקורים, המאפשרים אחסנה בטוחה ונוחה של כל מיני הטובין, לכל פרק זמן שיידרש.

24hr

מעקב אונליין 24/7

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערכת eTracking המאפשרת מעקב בזמןאמת וקבלת תמונה מלאה ועדכנית של מצב מטענכם בכל שלב מרגע ההזמנה ועד רגע ההגעה ליעד הסופי. את המידע ניתן לראות אוןליין, 24/7 וכן לקבל ישירות לתיבת הדוא"ל.

משרד ראשי, סניף נתב"ג

השרון 3, קרית שדה התעופה

טלפון: 08-8563145

פקס: 08-8563387

כתובת מייל: movers@univers-transit.co.il

ימים א'-ו', 08:00-20:00

סניף אשדוד

האורגים 21, אשדוד

טלפון: 08-8563145

פקס: 08-8563387

כתובת מייל: movers@univers-transit.co.il

ימים א'-ו', 08:00-20:00

סניף חיפה

בנין פלמר, שער פלמר 1, חיפה

טלפון: 08-8563145

פקס: 08-8563387

כתובת מייל: movers@univers-transit.co.il

ימים א'-ו', 08:00-20:00