27
ינו
שירותי הובלה לחו״ל
קטגוריה:

לפעמים אלו חיים שלמים אשר ארוזים בתוך גלילי פצפץ ובתוך ארגזי קרטון, לפעמים זה הוא משרד שלם אשר מועבר למדינה אחרת ולעיתים זו היא סחורה כזו או אחרת המועברת לחו"ל על מנת להימכר בשוק המקומי.

27
ינו
כמה זמן לוקח לקונטיינר להגיע ליעדו ועוד שאלות…
קטגוריה:

שילוח קונטיינרים מצריך טיפול נכון בכל נושא הניירת והבירוקרטיה הן במדינת ישראל וכמו כן בכל אחת ממדינות העולם אליה מיועד אותו משלוח קונטיינרים. בחברת א. יוניברס טרנזיט פועלים טובי אנשי המקצוע הבקיאים ברזי החוקים הן בארץ וכמו כן הכל מדינה אחרת בעולם.

27
ינו
משלוחים לחו״ל
קטגוריה:

משלוחים לחו"ל הם בראש ובראשונה היכרות מעמיקה עם כל אחד משלבי התהליך. תחילתו של התהליך הוא כאמור בתכנון והסבר מפורט ללקוח לגבי כל אחד מהשלבים. כמו כן הסבר מפורט …

27
ינו
משלוח קונטיינרים
קטגוריה:

מה היא הטכניקה הטובה והיעילה ביותר לשילוח קונטיינרים? איך ניתן לקצר את ההליכים של שילוח בין לאומי? מה היא המשמעות של בחירת החברה האיכותית והמנוסה ביותר לשילוח בין ארצי?

27
ינו
העברת מטענים
קטגוריה:

מה היא השיטה הטובה ביותר להעברתם של מטענים ממדינה למדינה?איך ניתן להבטיח את שלמות המטענים השונים? מה היא המשמעות של בחירת חברת השילוח הבין לאומי האיכותית ביותר?

רילוקיישן
קטגוריה:

כשאתם עומדים לעשות רילוקיישן לארץ אחרת, יש הרבה דברים שעליכם לעשות ואתם צריכים לשים לב אליהם על מנת שהרי לוקיישן יעבור בצורה חלקה ולא יפגע ביכולת שלכם להסתגל למקום החדש ולהשתלב בו במהרה. לשם כך אנחנו ממליצים לכם עזרה בכל הקשור למשלוח קונטיינרים.

לונדון ורילוקיישן
קטגוריה:

מבין היעדים הנבחרים בעולם הרי שרילוקיישן ללונדון נחשב לאחד הפופולאריים שביניהם. לונדון, בירת העסקים של אירופה, מאגדת בתוכה חברות ישראליות רבות (אין מספר מדויק כמה חברות עושות רילוקיישן של עובדים ללונדון), והיא מכילה את כל הטוב שאפשר לרצות, כדורגל, תרבות, מוזיקה, רשת חברתית עצומה של אנשי עסקים, תנאי תחבורה טובים, רק מזג האוויר והאוכל מעיבים מעט, אך אפשר להסתדר.

רילוקיישן לחברות
קטגוריה:

קרוב ל-6000 ישראלים עושים מדי שנה רילוקיישן ליעדים שונים בעולם, כאשר בראש הרשימה רילוקיישן לארהב, ולאחר מכן לאירופה, אסיה ואפריקה. ברוב המקרים מדובר על רילוקיישן לחברות, כלומר חברות מעבירות את אנשיהן לחו"ל, מטעמים שונים. עם זה בשביל לייצג את החברה במקום אחר ועם זה בשביל לפתוח שם משרד, מפעל או מחלקה חדשה.

ארה״ב ורילושיין
קטגוריה:

על פי הערכות ארה"ב היא היעד מספר אחד לרילוקיישן אצל ישראלים. מדובר הן בעובדים של חברות, בעיקר הייטק שנשלחים לארה"ב לצורך עבודה במדינה או אנשים פרטיים שמחליטים לעבור לארה"ב לשנה-שנתיים לעבוד ולחזור ארצה או אקדמאים שנוסעים לצורכי לימודים. ללא ספק, רילוקיישן לארה"ב הנחשב לפופולארי ביותר בקרב עובדים שמתבקשים לעבור למדינה אחרת.

אפריקה ורילושיין
קטגוריה:

רילוקיישן אפריקה הוא מורכב יותר מאשר לארה"ב או לונדון, זה די ברור מדוע. התשתיות ביבשת אינן מוכנות עדיין לקבל עובדים זרים, לעומת זאת העובדים עצמם לא מכירים את התרבות המקומית, ונאלצים להתמודד עם הקשיים, כולל הקשיים הבירוקרטים שאפילו קשורים להובלת מטען פשוט מישראל לשם.